Blog

Jak se připravit na rande? Jednoduchý způsob, jak být svá

Čeká vás vysněné rande, těšíte se na něj celý týden a najednou vás přepadla nervozita a strach? „Co když se mu nebudu líbit? O čem se budeme proboha bavit? Vždyť ho vůbec neznám! To bude největší trapas!“ Nejradši byste hodila zpátečku? Nenechte si paniku přerůst přes hlavu – máme pro vás manuál, jak se připravit na rande tak, že si jej užijete, ať dopadne jakkoli. Budete neodolatelná, sebevědomá, sexy, jedinečná. Ale hlavně – budete svá! Jdeme na to?

 

1. Hoďte to za hlavu

Ve spoustě magazínů pro ženy se dočtete, jak se na rande chovat, co říkat a co neříkat, zda za sebe nechat zaplatit, jak se usmívat a jestli čekat, když se protějšek opozdí. Prostě nekonečný zástup „užitečných“ rad, jak randit správně. Tyto rady si klíďo přečtěte – a pak je hoďte za hlavu.

Jediná užitečná rada totiž zní: Chovejte se tak, jak vám přijde přirozené. Chcete přece, aby ten krásný mužský chtěl vás, a ne nějakou modelku z magazínu. A toho docílíte jedině tím, že se přestanete schůzky tolik obávat. Věřte, že ten kluk je taky jen člověk. Nejspíš si googlí rady stejně, jako teď vy, pouze s tím rozdílem, že je ještě mnooohem více nervózní.

 

2. Vyrazte na nákupy

Co vám nejvíce pomůže cítit se dobře a přitažlivě? Nové oblečení! I když máte určitě šatník plný krásných kousků, většinou vám už přijdou ne tak úplně zajímavé, nemám pravdu? Chce to něco zbrusu nového.

Vyrazte na nákupy a trochu provětrejte peněženku – pořiďte si třeba krásné úplé šaty, nebo jen zajímavý doplněk. Nakupování vás přivede na jiné myšlenky, odpočinete si a zrelaxujete. Vyrazit můžete i s kamarádkou, která vám určitě taky ráda poradí, jak se z prvního rande nezbláznit. Ale hlavně - nebudete před schůzkou zírat do skříně a zoufat si, co sakriš na sebe.😊

 

3. Rozdávejte úsměvy

Lidé jsou jako zrcadlo. To, jak se cítíte, hodně ovlivňuje vaše okolí a to, jak se k vám ostatní chovají. Naučte se rozdávat úsměvy na všechny strany. Usmějte se ráno na sebe do zrcadla, po cestě do práce věnujte úsměv tomu hezkému klukovi v tramvaji. Úsměv si zaslouží prodavačka v okýnku s pečivem, kde si kupujete každé ráno snídani, i šéf v práci, který vám určitě občas leze krkem.

Uvidíte, že bude den najednou krásnější a lidé mnohem příjemnější. Ale hlavně – vy sama se budete cítit plná pohody a opravdu sebevědomá. Lidé vám budou úsměvy oplácet a budou příjemnější. A to vše vám pomůže k tomu, že se budete chovat přirozeně. Budete sama sebou. A co víc! Nacvičíte si ten nepřirozenější úsměv na své první rande!