Blog

Co muži chtějí aneb jak ulovit Pana Božského

Už vás nebaví být single? Máte dost free stylu, nevoní vám randění každý týden s jiným? Párty a dancing do noci už vás taky omrzely? Tak to je čas na náruč pana Božského! A my víme, jak ji získat.

 

 

Nejdůležitější rozhodnutí: Už žádné kompromisy!

Pokud chcete ulovit pana Božského, muže vašich snů, je potřeba nedělat kompromisy nejen při hledání partnera, ale začít první u sebe. Zní to jako ubohé klišé, rada, kterou si přečtete v každém časopise. Ale opak je pravdou. Je totiž plná pravdy.

Co muži opravdu nechtějí, je žena, která nevěří v sama sebe. Řeknu to ještě jinak – Věřte ve svou výjimečnost. Mějte se ráda, buďte na sebe hrdá. Naplňte svůj vlastní život zážitky, novými koníčky (nebo oprašte ty staré, na které dávno nemáte čas). A pan Božský si vás najde sám.

 

Naučte se lovit tělem

Už žádné sklopené, ustrašené oči, vyplašené chování. Naopak. Zářivý úsměv, smyslný pohled do očí a elegantní, gazelí chůze, to je odteď vaše druhá přirozenost. Nebo ne? Tak rychle nacvičovat!

Neverbální řeč těla o vás prozradí mnohem více, než si myslíte. Už na dálku po vás musí Pan Božský toužit! To, jestli o vás muž zavadí pohledem, záleží hlavně na vyzařování živočišné ženskosti. Tu nezískáte žádným outfitem, ani tím nejlepším účesem (i když tyto faktory k tomu také můžou trochu pomoci).

 

Darujte úsměv

Úsměv je zadarmo a má blahodárný vliv nejen na vaše okolí, ale zejména na vaši náladu. Na to, jak působíte, jaký z vás lidi mají dojem. Dokáže zahnat stres a pomůže vám v inkriminované situaci (Pan Božský se blíží a vám se rozklepaly kolena!) hodit se do pohody.

Svět je přece krásný, i když není jednoduchý. Úsměv na vaši tváři vám vyhladí vrásky, kde je to potřeba, rozjasní oči (hlavní návnada na muže), a hlavně, vypustí ženskou energii, která bude kolem vás zářit.

 

Koukejte do knih, ne do smartphonu!

Stále nevíte, jak na to? Skočte si do knihkupectví, a vybavte se tou správnou četbou, která vám poradí. Žena sklánějící se nad knihou je sexy, inteligentní (na rozdíl od slečen koukající pořád jen do svého smartphonu) a  je přitažlivá proto, že má zájmy. Získáte nejen šarm, na který muži letí, ale i příležitost být oslovena třeba plachým Panem Božským, který horko těžko nachází téma k hovoru.

Na trhu je spousty skvělých knih, které vám poradí, nejen při hledání vysněného partnera, ale také při hledání sebe sama. Tady je několik z nich:

  • Muži chtějí potvory: jak získat pana Božského: Kniha je velmi praktickým návodem, jak se stát atraktivní, sebevědomou, komunikativní ženou, která ví, co chce. Jedná se vlastně o průvodce zákoutími vztahů mezi mužem a ženou s cílem poznat sebe, zdokonalit se a naučit se získat přízeň mužů.
  • Jak na muže - Příručka rafinované a moudré ženy: Mnoho žen je zklamáno tím, že muži nenaplňují jejich očekávání. A muži jsou zase frustrovaní, protože pravděpodobně nikdy nic neudělají správně a ženy je sekýrují. S touto knížkou to můžete změnit!
  • Francouzky umí žít: Pro všechny ženy, které nemohou odletět do Francie, kdykoli nedopnou zip, je zde nová "nedietní" kniha naplněná francouzským tajemstvím, jak zhubnout a udržet si nejen štíhlou postavu, ale i optimistickou náladu. Příběhy, recepty, sezonní jídelníčky, rady jak se oblékat, jak pečovat o pleť a cvičit - kniha prodchnutá moudrostí a vtipem nám ukazuje, jak si každá z nás může vytvořit zdravý a pohodový životní styl.

 

Chcete zkusit štěstí? Podívejte se na nabídku našich seznamovacích večerů!