Blog

Co muži chtějí aneb jak ulovit Pana Božského

Už vás nebaví být single? Máte dost free stylu, nevoní vám randění každý týden s jiným? Párty a dancing do noci už vás taky omrzely? Tak to je čas na náruč pana Božského! A my víme, jak ji získat.

PŘEČÍST

Jak se dostat na 2. rande – návod pro muže i ženy

Randění je dřina. Klíč od dveří do plnohodnotného vztahu vám však dá jen vydařené první rande, ze kterého odcházíte s vidinou druhé schůzky (která však není jen ve vaší hlavě). Co je na prvním rande správný krok a čemu se naopak vyvarovat?

PŘEČÍST

Test na ostří nože: Jaký typ jste ve vztahu?

Už dávno neplatí, že se protiklady přitahují. Nebo ano? Společné zájmy, koníčky, způsob humoru i vzájemný pohled na svět – to jsou věci, které když se potkají, hrají dobrému vztahu parádně do karet. Ale není to pak děsná nuda? To záleží na tom, jaký jste vztahový typ. Jste připraveni na ostrý test?

PŘEČÍST

Jak se připravit na rande? Jednoduchý způsob, jak být svá

Čeká vás vysněné rande, těšíte se na něj celý týden a najednou vás přepadla nervozita a strach? „Co když se mu nebudu líbit? O čem se budeme proboha bavit? Vždyť ho vůbec neznám! To bude největší trapas!“ Máme pro vás manuál, jak se připravit na rande tak, že si jej užijete, ať dopadne jakkoli.

PŘEČÍST

DATEIN’ TIME! 10 důvodů, proč chodit na rande

Věděli jste, že lidé, kteří pravidelně (tedy alespoň jednou za měsíc) chodí na rande, se cítí šťastnější, spokojenější a mají více energie? A pokud jste ještě nezbystřili, teď to přijde. Ženy, které častěji randí, jsou dle veřejných průzkumů v očích mužů více sexy!

PŘEČÍST

Seznamování naživo aneb Proč vyzkoušet Speed Dating

O online seznamkách jste už jistě slyšeli. Co když se ale při seznamování nechcete ztratit v nepřehledném množství obrázků a textových konverzací? Pokud také věříte, že je důležité si s potenciálním partnerem nebo partnerkou rozumět především osobně, čtěte dál.

PŘEČÍST